O nas

Poznaj nasz zespół

O NAS

M-47 CorporateAdvisors to profesjonalna firma doradcza specjalizująca się w zakładaniu i kompleksowej obsłudze spółek handlowych oraz fundacji prywatnych w Polsce oraz za granicą. Wspieramy polskich oraz zagranicznych klientów w rozwoju ich biznesu tam gdzie tego potrzebują naszą wiedzą, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem. Jako doradcy prawni funkcjonujemy na rynku już niemal 10 lat. Jesteśmy zespołem polskich i zagranicznych prawników wyspecjalizowanych w obsłudze prawnej i korporacyjnej spółek handlowych w Polsce i za granicą. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy jesteśmy w stanie – odpowiadając na potrzeby naszych klientów – założyć oraz obsługiwać spółki handlowe czy fundacje prywatne na terenie Unii Europejskiej oraz całego bez mała świata. Naszym klientom oferujemy nowoczesne, profesjonalne i kompleksowe doradztwo prawne i korporacyjne. Profesjonalizm, niezawodność oraz partnerskie podejście do naszych klientów są fundamentami naszego rozwoju.

Napisz do nas
Prawnicy i doradcy M- 47 Corporate Advisors są w stanie sprawnie i profesjonalnie dostarczyć potrzebnych rozwiązań prawnych, bazujących na wiedzy, doświadczeniu oraz efektywnym zarządzaniu komunikacją z klientem.

NASZ ZESPÓŁ

Paweł Osiński

Partner

pawel.osinski@m47.pl

Specjalista w zakresie prawa spółek handlowych. Zajmuje się zakładaniem i bieżącą obsługą spółek zagranicznych. Posiada doświadczenie w reaktywacji przedwojennych spółek kapitałowych. Doradza Klientom przy transakcjach M&A. Specjalista z zakresu prawa cywilnego, handlowego i energetycznego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stypendysta Wydziału Prawa Uniwersytetu w Heidelbergu. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Włada językiem angielskim i niemieckim.

Ewa Szymańska

Assistant

ewa.szymanska@m47.pl

Zajmuje się bieżącą obsługą finansową oraz administracyjną spółki. Absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobywała doświadczenie m. in. w Instytucie Austriackim w Warszawie, w Muzeum Fryderyka Szopena oraz w Sitel Polska świadcząc bezpośrednią obsługę dla klientów niemieckojęzycznych. Włada biegle językiem niemieckim i angielskim.

Natalia Zynwala

Junior Associate

natalia.zynwala@m47.pl

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zajmuje się bieżącą obsługą oraz zakładaniem spółek prawa handlowego. Interesuje się również zagadnieniami z zakresu prawa gospodarczego oraz cywilnego. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała zarówno w lokalnych jak i międzynarodowych kancelariach w Warszawie. Włada biegle językiem angielskim.

Zadaj nam pytanie

Zapytaj o ofertę

Na wiadomości staramy się odpisywać jak najszybciej to możliwe.


Telefon :

22 692 75 01

Email :

office@m47.pl

Adres :

Ul. Bartoszewicza 3/6, 00-337 Warszawa